• Hotel Aqua Marmaris, İçmeler Koyu'nun kalbinde yer alan çarpıcı bir Ege tatiline aittir. 

  Ege’nin doğal cenneti Marmaris’te, eşsiz güzellikteki İçmeler Koyu’nda hizmet veren Hotel Aqua Marmaris, hem romantik hem de aile boyu tatillerin vazgeçilmez adreslerinden biri…
  Denize sıfır konumdaki 5 yıldızlı tesis, Akdeniz ve Ege Denizi’nin buluşma noktasında konumlanıyor.
  Marmaris’in doğal güzellikleri ile çevrelenmiş olan tesis, 269 odası ile hizmet veriyor. Farklı büyüklüklerdeki balkonlu odaları ile konforlu bir konaklama deneyimi, misafirlerini bekliyor. 
  Her şey Dahil konsepti ile öne çıkan tesis; özel plajı, teraslı açık büfe restoranı, 2 a la carte restoranı, barları, açık ve kapalı havuzları, SPA olanakları, mini kulübü ve her yaştan misafire eğlence dolu bir tatil yaşatan aktivite olanakları ile dopdolu bir tatil sunuyor.

  Yeme-içme, alışveriş ve eğlence olanakları ile dolu İçmeler merkeze 200 m, Marmaris merkeze ise 7 km mesafesiyle tesis dışında da tatil çok renkli…

  Hotel Aqua Marmaris, Dalaman Havalimanı’na 110 km uzaklıkta bulunuyor.

 • MİSAFİR BİLGİLENDİRME METNİ

  Değerli misafirlerimiz,

  Dünyada baş gösteren Covid-19 virüsü ile ilgili HOTEL AQUA ailesi olarak sizleri ve misafirlerimizi önemsiyoruz, aldığımız önlemler hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Otelimiz Pandemi ile ilgili prosedür ve talimatlara bağlı olarak; Covid-19 virüsüne karşı gerekli önlemlerin hepsini almış bulunmaktadır. Misafirlerimizin ve personellerimizin kullandığı alanlarımızın tümünde, detaylı bir şekilde ve titizlikle bu önlemler uygulamaktadır.
  İçişleri Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı ile Kültür ve Turizm Bakanlığının yapmış olduğu bilgilendirmeler ışığında çalışmalarımızı başlattık. Tüm ekibimizin dahil olduğu çalışmalarımıza kişisel hijyen önlemlerinden başlayarak, tesis genelini kapsayacak şekilde hijyen tedbirlerinin alınması ve dezenfeksiyon işlemlerinin yapılması ile devam edilmektedir. Yapılan önlem uygulamalarımız periyodik olarak sürmektedir. HOTEL AQUA , Covid-19 önlemleri ile ilgili olarak ulusal ve uluslararası tüm kurum ve kuruluşlarla yakın temasta olup, sizlerin ve çalışanlarımızın güvenliklerini ve sağlıklarını güvence altına almak için gereken ne varsa titizlikle yerine getirmektedir.
  Bu kapsamda yapılacak zorunlu uygulamalar aşağıdaki gibidir :

  Tüm misafir alanlarında el dezenfektanı kullanımı ve sosyal mesafe kuralına uyulması zorunludur.
  Giriş ve çıkış işlemlerinden sonra ULV cihazıyla misafirlerin bagaj dezenfeksiyonu yapılmaktadır.

  Barlarda ve restaurantlarda içecek servisi personel tarafından yapılır.
  Spa center kullanımı için önceden rezervasyon yapılır.
  Aktivitelere katılımda sosyal mesafe kuralına uyulması zorunludur.
  Covid – 19 ile ilgili olası vaka - şüpheli durum tespitinde, diğer misafirlerin ve çalışan personelin güvenliğini sağlayabilmek amacı ile izolasyon alanları belirlenmiştir.
  Olası vaka - şüpheli durumlarda izolasyon alanları kullanılacak olup, 112 Acil Servis ve ALO 184 SABİM ile iletişime geçilir.
  Desteğiniz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  HOTEL AQUA YÖNETİMİ

  Covid 19 Tedbirleri Gereği Hizmet şartlarımızda uygulanan değişiklikler:
  Pandemi önlemleri sebebiyle, misafir odalarında mevcut olan minibarlar, sadece bir kez ve misafir girişinden önce minibar personeli tarafından dezenfekte edildikten sonra doldurulacaktır.
  Minibar içeriği, Su, gazlı içecekler, bira, süt ve atıştırmalıklardan oluşmaktadır. Hizmet herşey dahil konseptine dahildir.(Misafirlerin konaklaması süresince oda görevlisi gün de bir kez odaya 1 şişe su sağlamaya devam edecektir. Herşey dahil içecekler Atrium Bar’da 24 saat boyunca ücretsiz olarak sunulmaktadır.)
  Tüm açık ve kapalı genel ve ortak kullanım alanlarında metrekare ve sosyal mesafe kurallarına uygun kapasite sayısı belirlenmiştir, düzenlemeye uygun olarak ilgili alanlara maksimum kapasitede kişi kabul edilmektedir.
  Spa Merkezinde sunulan tüm hizmetler kişi kapasite sınırlamasına uygun olarak sunulmaktadır. Misafirlerimizin hizmetlerin kullanımı için Spa merkezi Resepsiyonunda rezervasyonlarını önceden yaptırmaları gerekmektedir.
  Sauna, Buhar Banyosu, Buz Çeşmesi, Hamam(masaj-kese uygulamaları hariç) hizmetlerinin kullanımı ücretsizdir. Rezervasyon ile kişi kapasite sınırlamasına uygun olarak 13:00-17:00 saatleri arasında misafirlerimizin kullanımına açıktır.
  Spor Salonu hizmetinin kullanımı ücretsizdir. Rezervasyon ile kişi kapasite sınırlamasına uygun olarak 09:00-17:00 saatleri arasında misafirlerimizin kullanımına açıktır.
  Kapalı Havuz ve Spa Havuzu hizmetlerinin kullanımı ücretsizdir. Rezervasyon ile kişi kapasite sınırlamasına uygun olarak 09:00-19:00 saatleri arasında misafirlerimizin kullanımına açıktır.