•  

  Kullanım Sözleşmesi WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI:

   http://www.hotelaqua.com/ siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirsiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. http://www.hotelaqua.com/ bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

  1. Ticari Markalar, Fikri Mülkiyet, Telif Hakları http://www.hotelaqua.com/ sitesinin tüm hakları SEMBOL TURİZM VE OTELCİLİK A.Ş... ye aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan içerikler (örneğin yazılım, ürünler, logolar, v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslararası kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile korunmaktadır. Kullanıcı Website dahilinde bulunan ürünleri, bigileri, her türlü veritabanını, resimleri, metinleri, ikonları, görsel ve işitsel vesair imgeleri, video klipleri, dosyaları, web sitesi, software-code'ların html kodu ve diğer kodlar vs. ile , tasarımları, katalogları ve listeleri kısmen ya da tamamen çoğaltamayacağı, kopyalamayacağı, dağıtmayacağı, işlemeyeceğini, online ya da diğer bir yöntem kullanılmak suretiyle göndermeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla, SEMBOL TURİZM VE OTELCİLİK A.Ş... ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir. Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal; Site'nin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek farklı bir biçimde kullanılamaz. Site'den alınabilecek her türlü bilgi (yazılı ya da görsel) rahatlıkla görülebilecek büyüklükte "© 2019, http://www.hotelaqua.com/ , Tüm Hakları Saklıdır" ifadesi eklenmeden kullanılamaz. Sitede yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.

  2. Kullanım Koşullarının Değiştirilmesi http://www.hotelaqua.com/ 'herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Bu sayfalarda, mevcut ve güncellenmiş versiyon bulunmaktadır. Bu web sayfalarının kullanılması ile kullanıcı, mevcut versiyon ile sınırlandırılmış olduğunu kabul eder.

  3. Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair http://www.hotelaqua.com/  sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde http://www.hotelaqua.com/’un hiçbir kontrolü olmadığı için, http://www.hotelaqua.com/ linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca http://www.hotelaqua.com/’un böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.

  4. Kullanıcı Bilgileri Hakkında http://www.hotelaqua.com/ sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve rezervasyon formlarının yer aldığı bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

  5. Hak ve Sorumluluklar http://www.hotelaqua.com/ sitesine bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, http://www.hotelaqua.com/ ve sahibi SEMBOL TURİZM VE OTELCİLİK A.Ş... site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı http://www.hotelaqua.com/ sitesi ve sahibi SEMBOL TURİZM VE OTELCİLİK A.Ş...'ye sorumluluk yüklenemez. http://www.hotelaqua.com/ sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma SEMBOL TURİZM VE OTELCİLİK A.Ş... 'ye aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.

  4. About User Information at http://www.hotelaqua.com/; There are sections with request and reservation forms to be filled by users. During the completion of these sections, users do not have the right to use profanity, threats, incitement, offensive words and illegal content and to harm the legal and personal rights of others. In addition, it is forbidden to copy these forms or to use them as examples for reproduction. Users do not have the right to sell a product or service, advertise for commercial purposes or engage in similar commercial behavior by using these pages.

  5. Rights and Responsibilities The contents of http://www.hotelaqua.com/ are constantly checked and updated. However, http://www.hotelaqua.com/ and its owner SEMBOL TURİZM VE OTELCİLİK A.Ş. cannot be held responsible for information and price errors in the content of the site, and can make any changes and innovations on its pages at any time. http://www.hotelaqua.com/ and its owner SEMBOL TURİZM VE OTELCİLİK A.Ş. cannot be held responsible for any reservation, sales or information errors that may arise due to these changes. All usage and content rights of http://www.hotelaqua.com/ site are reserved. All rights of the site belong to the owner company SEMBOL TURİZM VE OTELCİLİK A.Ş. Unauthorized use is prohibited by law.